KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872019
nr 1287 2019
Oidentifierad konstnär. Signerad. Modell. Olja på duk, 91x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:45:07
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr